Senior Controller

Hostivice

Náplň práce

  • Zodpovědnost za controlling a pravidelný reporting
  • Příprava business plánu, ročního budgetu a jeho kvartálních úprav (estim)
  • Spolupráce na měsíční a roční závěrce a její reportování
  • Vyhodnocování efektivity, nákladovosti a profitability jednotlivých skupin
  • Hodnocení výkonnosti jednotlivých středisek
  • Analytická a informační podpora interním oddělením společnosti
  • Implementace nových procesů ve vazbě na účetnictví – controlling – reporting
  • Podpora a aktivní účast na nových projektech, rozvoji procesů a směrnic v oblasti controllingu
  • Příprava pravidelných ad-hoc reportů, jejich vyhodnocování a navrhování relevantních opatření
Váš profil
  • Vzdělání v oblasti podnikové ekonomiky / obchodní informatiky nebo srovnatelné
  • Komunikativní znalost angličtiny na minimální úrovni B2, popřípadě němčiny
  • Minimálně 3 roky profesní zkušenosti v mezinárodním korporátním prostředí, ideálně ve finančním nebo controllingovém sektoru
  • Velmi dobré dovednosti v MS Office (zejména Excel) a znalost systému D365 FO a COGNOS výhodou
  • Samostatný a analytický přístup k práci
  • Komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu
Naše nabídka
  • 25 dní dovolené
  • Multisport karta
  • Jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Stravenkový paušál
  • Věrnostní odměny
  • Tankovací karta SHELL
  • Možnost HomeOffice
  • Hezké kanceláře – žádný hlučný open space
  • Zaměstnanecký program mobilního operátora
  • Dárky k jubilejním narozeninám a životním výročím
  • Vstupenky do Aqua Palace Praha

Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Hostivice
Odvětví práce: Ekonomika a finance
Pracovní pozice: Senior Controller
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hostivice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Senior Controller ve městě Hostivice? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.