Provozní řemeslné pekárny

Praha

O nás

Zrno zrnko je řemeslná pekárna v pražských Nuslích. Co znamená řemeslná? Za nás tři věci: jen ty nejlepší základní suroviny, převážně ruční práce, která je jemnější než stroje a také dostatek času, který těstu dáváme, aby se rozvinula jeho chuť. Prioritou je pro nás zároveň dokonalý zákaznický servis. Výsledek můžeš vyzkoušet v několika našich pekařských kavárnách v Praze. www.zrnozrnko.cz

Náplň práce:

Máš zkušenosti s provozem v pekárně? Nebo jsi učenlivý a chceš se poměrně komplexní provoz naučit? Chtěl bys zároveň pracovat v úspěšné moderní řemeslné pekárně v dynamickém prostředí plném chutí a vůní? V tom případě je tento inzerát vhodný právě pro tebe:

Jelikož do našeho týmu hledáme provozního:

Prac. doba: po-pá 10:00 – 18:30

Pekárna:

  • práce v pekárně cca 3 hod. denně
  • plánování směn
  • koordinace zástupů
  • příp. záskok
  • nábor / pohovory s pekaři

Skladové hospodářství:

  • práce se skladem - na starosti část sortimentu
  • koordinace práce skladníka

Práce s dodavateli:

  • výběr nových dodavatelů
  • vyjednávání s dodavateli o cenách

Další:

  • kontrola zaměstnanců, (tašky apod.), jejich zaučování
  • meetingy s vedením

Co od Vás očekáváme:

  • Samostatnost a vysokou spolehlivost
  • Chuť pracovat v dynamickém prostředí plném lidí a změn
  • Zkušenosti z řemeslné nebo jiné pekárny výhodou, případně zkušenosti z podobného provozu
  • Schopnost zorientovat se v poměrně složitém plánu směn
  • Výborná čeština podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnanecký poměr se všemi jeho výhodami na dobu neurčitou (s placenou dovolenou 4 týdny, placené přesčasy, zákonné příplatky…)
  • 3 sick days
  • Produkty Zrno zrnko v hodnotě 6 tis. měsíčně
  • Dobrá parta, férový šéf, velmi příjemné pracovní prostředí se spoustou denního světla a dobré platové podmínky zaručeny

Detaily o pracovním místě:
Firma: Zrno zrnko s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Provozní řemeslné pekárny
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45.000 – 55.000 Kč
Nabídka přidána: 19. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Provozní řemeslné pekárny ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Zrno zrnko s.r.o. ještě dnes.