Obsluha výrobní linky (potravinářská výroba)- Ostrava

Martinov, Ostrava, Ostrava

O nás

MLÉKÁRNA KUNÍN s.r.o. je tradičním výrobcem a distributorem mléčných výrobků nejvyšší kvality. . Od roku 2007 je MLÉKÁRNA KUNÍN s.r.o. součástí francouzské společnosti LACTALIS, která v 61 zemích světa zaměstnává přes 55 000 zaměstnanců a je v současnosti největší mlékárenskou společností na světě.

Náplň práce:

  • dodržování výrobního programu a hygienických předpisů
  • kontrola správnosti váhy výrobků
  • nastavení a práce s dotykovým displejem
  • písemná evidence výroby
  • zodpovědnost za kvalitu a kvantitu na výrobní lince

Co od Vás očekáváme:

  • SOU, SŠ vzdělání
  • zkušenost z výrobního prostředí výhodou, není však podmínkou (zaučení zkušeným mentorem)
  • ochota pracovat i o víkendech, ale kompenzujeme volnem v týdnu
  • pečlivost, týmovost, chuť učit se
  • zájem o stabilní zaměstnání

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost být součástí týmu silné značky na trhu
  • práci pro velmi významnou výrobní společnost, krize se nás netýkají
  • práce na HPP
  • vhodné také pro absolventa
  • 13.plat
  • příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky
  • Pravidelné fasování mléka
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Svozová doprava ze směru Nový Jičín- Kunín- Bartošovice- Hukovice- Studénka- Martinov a zpět na všechny směny
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování cena obědů 46 Kč
  • Příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Každoroční navyšování platu
  • Docházkový bonus ve výši 2 000,- Kč
  • Naše zaměstnance vybavujeme pracovním oblečením, ochrannými pracovními pomůckami
  • Výborná dopravní dostupnost, MHD v těsné blízkosti závodu
  • Parkoviště pro zaměstnance

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mlékárna Kunín, s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Obsluha výrobní linky (potravinářská výroba)- Ostrava
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha výrobní linky (potravinářská výroba)- Ostrava ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Mlékárna Kunín, s.r.o. ještě dnes.