Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Obchodní zástupce pro Jihočeský kraj

Praha

Popis pozice
Láká Vás pracovat v mezinárodní, silné a rostoucí společnosti? Nabízíme pestrou práci obchodního zástupce / specialisty pro naše produkty glo a VuseGo v mladém regionálním kolektivu. Naši manažeři jsou zaměřeni na rozvoj svého týmu, předávání zkušeností a společného dosažení výsledků. Jsme silnou mezinárodní společností s příjemnou firemní kulturou kombinující osobní přístup a vítěznou mentalitu.

Jedná se o lokalitu: jižní Čechy.

Základní popis práce:

Naši obchodní partneři jsou pro nás velmi důležití, a proto hledáme člověka s vášní pro obchod, který jim bude věnovat odpovídající péči, rozvíjet vztahy s nimi, zlepšovat stávající obchodní podmínky a hledat nové příležitosti. Odpovídáte vždy za svůj region, kde každý měsíc navštívíte svou databázi prodejen na nichž realizujete předem stanovené úkoly, zajišťujete vizibilitu a podporu prodeje našeho portfolia.

Co bude náplní vaší práce?

* Budování povědomí produktů glo a VuseGo ve svěřeném regionu.
* Umísťování podpůrných aktivit na provozovnách.
* Motivování provozoven k plnění prodejních cílů.
* Spolupráce s kolegy v rámci celého regionu
* Zodpovědnost za svěřenou oblast (práce spojená s cestováním po regionu – jižní Čechy).

S kým bychom rádi spolupracovali?

* Dynamický a energický člověk, který se rád pohybuje v prostředí retailu (maloobchodu) a má organizační schopnosti (organizace práce a svého regionu).
* Spolehlivý, samostatný a ochotný cestovat.
* Reprezentativní, s profesionálním vystupováním.
* Komunikativní, a schopný navazovat dlouhodobé vztahy se zákazníky, otevřený.

Speciální požadavky:

* Základní (uživatelská) znalost MS Office.
* Řidičský průkaz.

Proč s námi spolupracovat?

* Zázemí významné mezinárodní tabákové společnosti.
* Unikátní, příjemná firemní kultura se zaměřením na rozvoj i výsledky.
* Práce se známou mezinárodní značkou glo.
* 4 týdny dovolené + 5 dní extra, sick days.
* Služební automobil i pro soukromé užívání.
* Program BenefitPlus, možnost Multiport karty.

Detaily o pracovním místě:
Firma: British American Tobacco
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Obchodní zástupce pro Jihočeský kraj
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupce pro Jihočeský kraj ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě British American Tobacco ještě dnes.