Manipulační dělník na VZV nebo jeřáb - HPP 25.000 - 32.000

Dolní Benešov

O nás

Pro společnost orientující se na výrobu technologických a průmyslových celků dodávaných do celého světa hledáme zaměstnance na nově vytvořené pracovní pozice:

Manipulační dělník na VZV nebo portálový jeřáb

Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr s možností doby neurčité

Nejedná se o pracovní agenturu, nýbrž práci do kmene. V případě zájmu pošlete životopis či informace do emailu: věk, ročník, dosažené vzdělání, praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme pracoviště. Firma má stabilní projekty na vícero let dopředu, jedná se o státní zakázky a tendry. Jistota zaměstnání.

Náplň práce:

  • Manipulace a přenášení břemen při přípravě materiálů ve výrobě
  • Příprava materiálu a výrobků určených k opracování
  • Zabezpečení jejich návozu a odvozu
  • Orientování se ve svařovně, víte co je potřeba při svařování kovových dílů

Co od Vás očekáváme:

  • SOU technického směru
  • Zkušenosti s manipulací na VZV či s prací na portálovém jeřábu
  • Velkou výhodou pro vás bude mít průkaz na VZV, vazačský a jeřábnický průkaz, pokud je však nemáte, u nás si je můžete dodělat v rámci vašeho zaškolení
  • Práce ve 2 směnném provozu (7,5hod směna), víkendy volné

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpění 25.000 – 32.000 CZK
  • 25 dní dovolení
  • 2 dny volno (sick days)
  • podpora penzijního připojištění
  • stravenkový příspěvek ve výši 107 CZK / den
  • výhodné telefonní tarify aj.
  • možnost podpory v rámci dojíždění (bonus za dopravu, popřípadě relokace) – vše individuálně

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lead - Project Advices s.r.o.
Lokalita: Dolní Benešov
Pracovní pozice: Manipulační dělník na VZV nebo jeřáb - HPP 25.000 - 32.000
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25.000 – 32.000 Kč
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Dolní Benešov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manipulační dělník na VZV nebo jeřáb - HPP 25.000 - 32.000 ve městě Dolní Benešov? Pošlete svůj životopis firmě Lead - Project Advices s.r.o. ještě dnes.