Plánovač výroby

Opava

Informace
BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862. V současné době se společnost rozrostla do skupiny více než 13 firem působících převážně v oblasti automotive, strojírenství, metalurgie, nástrojárny, R&D a služeb. Zaměstnáváme takřka 2000 zaměstnanců. Vytváříme a podporujeme udržitelný a ekologický průmysl, dbáme na profesionální přistup a hledáme další příležitosti k rozvoji. Pokud máte zájem být součástí naší skupiny BRANO GROUP, určitě se ozvěte, těšíme se na Vás!

Místo výkonu práce : Hradec nad Moravicí

Co vás čeká

Příprava podkladů pro tvorbu plánu výroby

Plánování výrobních kapacit, určení priorit

Průběžné sledování plnění plánu

Sledování plynulosti výroby a řešení případných komplikací

Sledování termínů zakázek

Vedení evidence, reporting nadřízenému
Co od vás očekáváme
Vzdělání s maturitou - technického směru výhodou

Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobě

Znalost procesů plánování výroby

Uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B

Výborné logické uvažování

Samostatnost, spolehlivost
Co vám nabízíme
Zajímavé mzdové podmínky, vč. příplatků + bonusy ke mzdě navíc

Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu

Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastního know-how

Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu

Prostor pro zaškolení

Závodní stravování

Příspěvek na penzijní a životní pojištění

až + 6 dnů dovolené

Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně

Vlastní rekreační zařízení

Příspěvek na dětské rekreace

Výhodný telefonní tarif

Detaily o pracovním místě:
Firma: BRANO a.s.
Lokalita: Opava
Odvětví práce: Výroba a průmysl
Pracovní pozice: Plánovač výroby
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    81 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Plánovač výroby ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě BRANO a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Opava - Výroba a průmysl