Financial controller s AJ - Brno

Jihomoravský, Brno

Do společnosti, která je světovým lídrem v oblasti energetiky, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který se zaměří na controlling nákladových středisek a na business controlling.

Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, domluvíte se anglicky a chcete pracovat ve fajn kolektivu, tak mi o sobě dejte vědět!

POPIS POZICE:
  • Podílení se na rozpočtovém procesu nákladových středisek
  • Plánování ročního budgetu, forecastů, sledování odchylek
  • Plánování kapacit jednotlivých nákladových středisek
  • Reporting a Ad-Hoc analýzy
  • Pravidelná komunikace svedoucími různých oddělení

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Výhodou je vzdělání ekonomického směru
  • Máte praxi v oblasti controllingu alespoň 2 roky
  • Umíte pracovat v MS Excel (SAP je výhodou)
  • Bez problému se domluvíte anglicky

NABÍZÍME:
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • Bonusovou složku mzdy
  • Flexibilní zkrácenou pracovní dobu (7,5 hodiny)
  • Možnost využívání home office
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny navíc
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na stravování i závodní jídelnu v areálu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Systém kafeterie
  • Možnost parkování přímo v areálu

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví
Pracovní pozice: Financial controller s AJ - Brno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Financial controller s AJ - Brno ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Ekonomika, účetnictví, bankovnictví