Pracovníci do výroby

Dělník ve výrobě
Benešov

30 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Řidič VZV ve výrobě (5-15t)
Jihlava

25 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Pracovník ve výrobě, mzda 37.000 Kč, ubytování
Olomouc

30 000 Kč - 37 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Pracovník ve výrobě, mzda 32.500 Kč, bonusy za přesčasy
Pelhřimov

29 000 Kč - 32 500 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Operátor CNC
Klatovy

Přidáno: 9. 5. 2024

Montážní dělník - bez nočních směn
Liberec

29 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Vedoucí obrobny
Liberec

Montážní dělník - 1 směnný provoz
Nový Jičín

22 000 Kč - 23 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Operátor výroby - 120 Kč/hod.-dotované ubytování
Frenštát pod Radhoštěm

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 120 Kč - 120 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Operátor výroby, jemná práce, optické kabely až 30.000,-
Brno

Randstad HR Solutions s.r.o. | 23 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Operátor/ka výroby | Ubytování | Zálohy | MZDA od 29 500 Kč.
Přelouč

Manuvia, a. s., organizační složka | 29 500 Kč - 33 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Operátor výroby
Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

WOFINO | Přidáno: 9. 5. 2024

Hradec Králové, Hradec Králové

Nový Bydžov, Nový Bydžov

Technik výroby

Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí

Pracovník ve výrobě
Tábor

PRO GYM Profesional s.r.o. | 25 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Vedoucí výroby - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Vedoucí výroby?

Pro profesi "Vedoucí výroby" aktuálně najdete 8 741 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Vedoucí výroby?

Vedoucí výroby je odpovědný za řízení a koordinaci výrobních činností a za zajištění, aby byly splněny požadavky na kvalitu, čas a náklady. Vedoucí výroby je zodpovědný za plánování výrobních operací, včetně výběru a přidělování pracovníků a materiálů, a za sledování a kontrolu výrobního procesu. Vedoucí výroby musí také vytvářet a udržovat výrobní postupy a zajišťovat, aby všichni zaměstnanci dodržovali příslušné bezpečnostní postupy.