Strojírenský dělník/ice - ranní, odpolední, ubytování zdarma
Olomouc

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | 29 000 Kč - 32 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Stavební dělník/Montážník
Plzeň

220 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Strojírenský dělník
Liberec, Liberec

WOFINO | Přidáno: 9. 5. 2024

Mistr strojírenské výroby
Dobruška, Dobruška

Dělník ve strojírenství - brusič
Ostrava-město

CYPRIÁN, s.r.o. | 35 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr - mzda 65 000 Kč
Turnov

JOBSYSTEM s.r.o. | 65 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant - elektro
Přelouč, Přelouč

Elektro projektant
Pardubice, Pardubice

Strojírenský technik strojů
Karviná

SkyStar Green Energy Technology s.r.o. | 48 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant pozemních staveb - mzda 50 000 Kč/měsíc (m/ž)
Turnov

JOBSYSTEM s.r.o. | 50 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Strojírenský technik konstruktér
Karviná

Elektro-projektant
Třebíč

NOVÝ START, personální agentura s.r.o. | Přidáno: 9. 5. 2024

Třebíč

PROJEKTANT VÍCEÚČELOVÝCH STROJŮ
Třebíč

Projektant fotovoltaických systémů
Karlovy Vary

WeldingPro Group s.r.o. | 50 000 Kč - 100 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant pozemních staveb (seniorní – individuálně oceníme)
Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | 60 000 Kč/měsíc - 80 000 Kč/měsíc | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant (solární panely)
Jihlava

Technik MaR
Mladá Boleslav

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | Přidáno: 9. 5. 2024

Vyučující strojírenských předmětů na střední škole
Brno-venkov

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o. | 35 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant/-tka interiérových úprav

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Strojírenský projektant - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Strojírenský projektant?

Pro profesi "Strojírenský projektant" aktuálně najdete 671 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Strojírenský projektant?

Strojírenský projektant je odborník, který navrhuje a vyvíjí strojírenské výrobky a systémy. Pracuje s konstrukčními výkresy, kreslí výkresovou dokumentaci a provádí technické analýzy. Strojírenský projektant také spolupracuje s dalšími profesemi, jako jsou například inženýři, technici a technologové, aby vyvinuli produkty, které splňují dané požadavky.