STRÁŽNÝ - KRALICE NA HANÉ - VHODNÉ PRO OZP
Prostějov

G4S Secure Solutions (CZ), a.s. | Přidáno: 9. 5. 2024

STRÁŽNÝ - BRNO ŠPITÁLKA - VHODNÉ I PRO OZP
Brno

STRÁŽNÝ - BRNO LIDICKÁ - VHODNÉ PRO OZP
Brno

Strážný
Jindřichův Hradec

ELZY servis s.r.o. | 140 Kč - 172 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

STRÁŽNÝ/NÁ – JIŘÍKOV
Jiříkov

PROTECTON HOLDING, a.s. | Přidáno: 9. 5. 2024

Strážný/Strážná vrátnice Praha 6 Řepy i pro OZP
Praha

S.B.S. SECURITY s.r.o. | Přidáno: 9. 5. 2024

strážný/strážná vrátnice Praha 6 Řepy i pro OZP
Praha 6

S.B.S. Services s.r.o. | Přidáno: 9. 5. 2024

Pracovník ostrahy - strážný (30 hodin týdně) - OZZ, OZP
Ostrava-město

Bezpečnostní agentura HB, s.r.o. | 18 900 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

STRÁŽNÝ/ NÁ - STARÉ MĚSTO - od 170 Kč / hod.
Uherské Hradiště

Falcon security, s.r.o. | Přidáno: 9. 5. 2024

Ostraha objektu / strážný Křemže
Křemže

GENERAL PROVIDER s.r.o. | Přidáno: 9. 5. 2024

STRÁŽNÝ VĚZEŇSKÉ STRÁŽE
Liberec

Vězeňská služba České republiky | 31 970 Kč - 43 200 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Vrátný/á - vyhrazeno pro OZP
Vsetín

Adas Security Group, s.r.o. | 19 500 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Strážný / detektiv až 160 Kč/hod / Tábor
Tábor

Vrátný/á (Kolbenova ulice)
Praha

M&M Object Security s.r.o. | 113 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

STRÁŽNÝ/ NÁ- PRAHA - od 123 Kč / hod - vhodné pro OZP
Praha

PROTECTON HOLDING, a.s. | 123 Kč - 123 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

STRÁŽNÝ/ NÁ (OZP) - Brno - od 20 650 Kč / měsíc - nástup ihned
Brno

Strážný - obchodní centrum v Jihlavě
Jihlava

Synerga a.s. | 175 Kč - 175 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

Strážný/á pro průmyslový objekt – HPP - mzda až 152 Kč/h - Otrokovice
Zlín

Mark2 Corporation Czech, a.s. | 137 Kč - 152 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Strážný - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Strážný?

Pro profesi "Strážný" aktuálně najdete 519 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Strážný?

Strážný je profese, která vyžaduje, aby se člověk staral o bezpečnost a pořádek. Strážný je odpovědný za hlídání budov, pozemků a dalších míst, aby se zabránilo nezákonným činnostem a zabránilo se útokům. Strážný také dohlíží na dodržování pravidel a předpisů. K tomu, aby mohli vykonávat tuto práci, musí strážní splňovat určité požadavky, jako je například znalost právních předpisů.