Brigáda pro studenty 180kč/, V mladém kolektivu studentů, Výroba a Balení Triček
Praha, Praha

PLANE ENTERPRISE s.r.o. | 160 Kč - 180 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Hledáme Studenta/ku na Čerpací Stanici!
Brno

D & D company, s.r.o. | 150 Kč - 160 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Zahradník, pomocný pracovník v zahradách, 170 Kč/hod, vhodné i pro studenty
Vyškov

Zahrady Vašíček | 170 Kč - 200 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Elektrotechnik - Výroba CNC (ideálně student 4. ročníku SŠ oboru elektro)
Praha

Viking CNC Prague a.s. | 170 Kč - 200 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
ETL TESTER/TESTERKA - příležitost pro studenty!
Praha

Generali Česká pojišťovna | Přidáno: 8. 5. 2024

Superhrdina, který umí rumunsky (vhodné i pro studenty)
Brno

STARTUJEME WEBY, s.r.o. | 130 Kč - 250 Kč | Přidáno: 7. 5. 2024

Superhrdina, který umí maďarsky (vhodné i pro studenty)
Brno

ROSSMANN Praha - 170 Kč/h - týdenní vyplácení

Agentura STUDENT s.r.o. | 170 Kč - 170 Kč | Přidáno: 7. 5. 2024

Junior programátor 250Kč/h 20h týdně Praha
Praha

Agentura STUDENT | Přidáno: 7. 5. 2024

Produktový manažer el. komponentů (Praha 10) - mzda 45-60tis/měs

Administrativa pro studenty
České Budějovice

Dyarvi s.r.o. | 113 Kč - 150 Kč | Přidáno: 6. 5. 2024

Agentura STUDENT s.r.o. | 250 Kč - 250 Kč | Přidáno: 6. 5. 2024

Praha

Agentura STUDENT s.r.o. | 45 000 Kč - 60 000 Kč | Přidáno: 6. 5. 2024

Kurýr (finanční ohodnocení od 40 000 Kč, práce pouze v pracovních dnech)
Klecany

DHL Express (Czech Republic) s.r.o. | Přidáno: 6. 5. 2024

Super letní brigáda pro studenty 117,- Kč / h
Písek

McDonalds | 117 Kč - 160 Kč | Přidáno: 4. 5. 2024

Votice

Tábor

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Stáž pro studenty - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Stáž pro studenty?

Pro profesi "Stáž pro studenty" aktuálně najdete 73 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Stáž pro studenty?

Stáž pro studenty je program, který pomáhá studentům získat praktické zkušenosti v oboru, který studují. Program poskytuje studentům možnost pracovat v reálném prostředí a získat cenné zkušenosti a dovednosti, které jim pomohou při jejich budoucí kariéře. Studenti se také mohou setkat se zkušenými profesionály a získat užitečné rady a zkušenosti.