Skladník (Olomouc)
Olomouc

Přidáno: 9. 5. 2024

Skladník s VZV 185,-Kč/hod
Uherské Hradiště

185 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Ověřený zaměstnavatel - práce na HitPrace.cz
SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV - SKLAD MUTĚNICE
Mutěnice

Vinařství Mutěnice, s.r.o. | Přidáno: 9. 5. 2024

Třídění zásilek, mzda ihned - až 181 Kč/hod
Brno

INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 165 Kč - 181 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

SKLADNÍK/SKLADNICE
Frýdek-Místek

TESAŘ - mražené s.r.o. | 27 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Skladník/skladnice
Jihlava

Uhelné sklady Jihlava a.s. | 24 500 Kč - 28 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Skladník
Polička, Polička

WOFINO | Přidáno: 9. 5. 2024

Skladník
Praha, Praha

Skladník
Pardubice, Pardubice

Skladník
Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí

Skladník
Plzeň, Plzeň

Skladník – VZV

Skladník VZV

Liberec, Liberec

SKLADNÍK
Opava

ČEDAR, spol. s r.o. | 30 000 Kč - 32 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Skladník/ce
Bruntál

Váš Zelinář s.r.o. | 140 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Údržbáři/Skladníci
Zlín

MG servis s.r.o. | 27 000 Kč - 32 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Skladník s VZV do 5t., nad 10t

SKLADNÍK / SKLADNICE
Hradec Králové

KB sport HK, spol. s r. o. | 150 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Skladník - manipulace s hutním materiálem
Třebíč

FERRUM s.r.o. | 22 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Skladník - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Skladník?

Pro profesi "Skladník" aktuálně najdete 1 231 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Skladník?

Skladník je zaměstnanec, který se stará o skladování a distribuci zboží. Zodpovídá za příjem, výdej, organizaci a udržování zásob. Musí se starat o správnou inventuru a zajišťovat, aby byly zboží správně skladovány a přepravovány. Skladník musí také zajistit, aby byly splněny veškeré bezpečnostní požadavky a pravidla.