Pomocník na stavbě
Kladno

130 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant /ka pozemních staveb
Praha

FreeCon s.r.o. | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant /ka vodohospodářských staveb Ostrava
Ostrava

Projektant/ka silničních staveb
Praha

Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr - mzda 65 000 Kč
Turnov

JOBSYSTEM s.r.o. | 65 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant / projektantka dopravních staveb - mzda až 80 000 Kč
Brno, Brno

JOBSYSTEM s.r.o. | 42 000 Kč - 80 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant pozemních staveb - mzda 50 000 Kč/měsíc (m/ž)
Turnov

JOBSYSTEM s.r.o. | 50 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant/ka vodohospodářských staveb
Praha

FreeCon s.r.o. | 50 000 Kč - 75 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

OSTRAHA STAVBY – Praha centrum
Praha

PROTECTON HOLDING, a.s. | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant fotovoltaických systémů
Karlovy Vary

WeldingPro Group s.r.o. | 50 000 Kč - 100 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Projektant pozemních staveb (seniorní – individuálně oceníme)
Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | 60 000 Kč/měsíc - 80 000 Kč/měsíc | Přidáno: 9. 5. 2024

Vrátný a vrátné staveb
Praha

M&M Object Security s.r.o. | 113 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

STAVBYVEDOUCÍ PRO DOPRAVNÍ STAVBY + AUTO (55-75.000 KČ)
Královéhradecký kraj

AC Jobs, s.r.o. | 55 000 Kč - 75 000 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

STAVBYVEDOUCÍ PRO DOPRAVNÍ STAVBY + AUTO (65-85.000 KČ)
Pardubický kraj

Stavbyvedoucí pro dopravní stavby + auto (55-75.000 KČ)

Advantage Consulting, s.r.o. | 55 000 Kč - 75 000 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

Stavbyvedoucí pro dopravní stavby + auto (65-85.000 KČ)

DPP: ZEDNICTVÍ
České Budějovice

STAVBY MACHOŇ s.r.o. | 20 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

Projektant vodohospodářských staveb

VAK projekt s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

Stavbyvedoucí junior
Olomouc

Smart stavby s.r.o. | 35 000 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Montér suchých staveb - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Montér suchých staveb?

Pro profesi "Montér suchých staveb" aktuálně najdete 664 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Montér suchých staveb?

Montér suchých staveb je odborník zabývající se instalací suchých staveb. Je zodpovědný za správnou instalaci suchých staveb, jako jsou například stěny, podlahy, stropy a stěny obložené dřevem. Montér musí být schopen správně přeměřit a namontovat konstrukci, aby byla v souladu s požadavky a předpisy. Musí také zajistit, aby všechny materiály byly správně instalovány a byly v souladu s předpisy. Montér suchých staveb také musí být schopen provádět opravy a údržbu suchých staveb.