Zpracování drůbežího masa a výroba polotovarů

25 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Pracovník ve výrobě, mzda 37.000 Kč, ubytování
Olomouc

30 000 Kč - 37 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Pracovník ve výrobě, mzda 32.500 Kč, bonusy za přesčasy
Pelhřimov

29 000 Kč - 32 500 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV - SKLAD MUTĚNICE
Mutěnice

Vinařství Mutěnice, s.r.o. | Přidáno: 9. 5. 2024

Trainee program – obchodník/ice pro Large Corporates
Praha

Raiffeisenbank | Přidáno: 9. 5. 2024

Operátor CNC
Klatovy

Montážní dělník - bez nočních směn
Liberec

29 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Vedoucí obrobny
Liberec

Montážní dělník - 1 směnný provoz
Nový Jičín

22 000 Kč - 23 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Logistik výroby - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Logistik výroby?

Pro profesi "Logistik výroby" aktuálně najdete 10 000 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Logistik výroby?

Logistik výroby je odborník, který je odpovědný za plánování, organizování a řízení materiálového toku ve výrobním procesu. Jeho úkolem je optimalizovat logistické procesy a zajišťovat, aby materiály byly dodávány ve správný čas a ve správném množství. Logistik výroby také zajišťuje, aby byly dodržovány všechny požadavky na bezpečnost, kvalitu a zdraví při práci.