Konstruktér/ka - designér/ka
Uherské Hradiště

BENJAMÍN s.r.o. | 20 000 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 9. 5. 2024

Průmysloví a produktoví designéři
Praha

MasterCard Europe sprl, organizační složka | 105 000 Kč | Přidáno: 8. 5. 2024

Primář/ka LDN, Praha 6 + služební byt
Praha

Axial Personnel Agency, s.r.o. | Přidáno: 3. 5. 2024

Praha

MasterCard Europe sprl, organizační složka | 130 000 Kč | Přidáno: 30. 4. 2024

REFERENT / REFERENTKA ÚDRŽBY BYTOVÉHO FONDU
Hradec Králové

Stavební bytové družstvo Hradec Králové | 24 600 Kč - 31 000 Kč | Přidáno: 30. 4. 2024

REFERENT/KA ODBORU SOCIÁLNÍ A BYTOVÉ POLITIKY
Liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 21 710 Kč - 31 820 Kč | Přidáno: 30. 4. 2024

Pediatr (110.-140.000kč+byt+bonus)
Olomoucký kraj

Advantage Consulting, s.r.o. | 110 000 Kč - 140 000 Kč | Přidáno: 27. 4. 2024

Lékař - gynekologie (100.-130.000kč+příplatky+byt+auto+bonus)

Advantage Consulting, s.r.o. | 100 000 Kč - 130 000 Kč | Přidáno: 27. 4. 2024

160 Kč/hod | úklid bytu | pouze se zkušenostmi
Praha, Praha

SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o. | 160 Kč - 170 Kč | Přidáno: 26. 4. 2024

Konstruktér/Designér pro herní simulátory s 13. platem (60 - 80.000 Kč)
Brno, Brno

Jobs Contact Personal, s.r.o. | 60 000 Kč - 80 000 Kč | Přidáno: 26. 4. 2024

Stavební bytové družstvo Hradec Králové | 22 500 Kč - 31 000 Kč | Přidáno: 20. 4. 2024

Uklízeči bytů, skladu a výrobních prostor
Plzeň

Dizland Group s.r.o. | 19 000 Kč | Přidáno: 20. 4. 2024

Lakýrník • 50.000,-Kč • kmen • zálohy • ubytování v bytě
Plzeň

futurel s.r.o. | 40 000 Kč - 55 000 Kč | Přidáno: 19. 4. 2024

Prodavač/ka oddělení sanity a elektra - Pardubice
Pardubice

bauMax/BM Česko s.r.o. | Přidáno: 19. 4. 2024

Referent / Referentka pro členské a bytové záležitosti
Ostrava, Ostrava

Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/ | 24 500 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Revizní technik výtahů nebo Odborný servisní pracovník výtahů
Ostrava-město

Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/ | 37 000 Kč - 40 000 Kč | Přidáno: 18. 4. 2024

Rozpočtář pro bytové výstavby

MANPOWER | Přidáno: 17. 4. 2024

Praha

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 17. 4. 2024

Liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | Přidáno: 16. 4. 2024

Liberec

STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 21 710 Kč - 31 820 Kč | Přidáno: 15. 4. 2024

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Designér bytu - Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce lze najít pro profesi Designér bytu?

Pro profesi "Designér bytu" aktuálně najdete 47 nabídek práce na pracovním portálu HitPrace.cz.

👉 Jaká je náplň práce profese Designér bytu?

Designér bytu je odborník na návrh interiérů, který se specializuje na navrhování obytných prostor. Jeho úkolem je vytvářet funkční a estetické prostředí, které je schopné uspokojit potřeby a požadavky klienta. Designér bytu se zaměřuje na vybavení, barevné schéma, osvětlení, umístění nábytku a další detaily, které dotváří dokonalý interiér.