Warehouse manager

Praha-západ

Požadavky: Hledáme zkušeného a samostatného manažera skladu, který se bude v rámci menšího týmu podílet na každodenní správě všech materiálových zdrojů.

náplň práce

* vedení malého týmu skladníků

* zajištění všech operací skladu

* plánování zdrojů, dohled nad dodržováním termínů

* plánování směn, odměňování, dohled nad dodržováním BOZP

* externí a interní komunikace, podpora nákupu

* reporting, analýzy, optimalizace

co vám nabídneme

* velmi přátelské prostředí s maximální podporou zahraniční matky

* téměř rodinné prostředí - relativně malý kolektiv

* 25 dní dovolené

* příspěvek na penzijní připojištění

* stravenkový paušál

* Multisport kartu

* roční bonus v souhlasu s firemním bonusovým schématem

* možnost parkování

co od vás očekáváme

* zkušenost na vedoucí pozici

* znalost skladové/logistické problematiky

* anglický jazyk na komunikativní úrovni

* samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha-západ
Pracovní pozice: Warehouse manager
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč/měsíc - 60 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha-západ - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Warehouse manager ve městě Praha-západ? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.