Vychovatelka dětí v dětské skupině

Slavkov u Brna

O nás

Elánek pro rodinu z.s., franšízová síť 5ti dětských skupin hledá „TETU“ na DPP/DPČ (vhodné pro studenty/ky a maminky na RD).

Elánek Slavkov – 2 třídy (https://www.elanek.cz/slavkov-u-brna, https://www.elanek.cz/slavkov-u-brna-ii)

• Elánek Brno – Ponávka (https://www.elanek.cz/brno-ponavka)

• Elánek Brno – Slatina (https://www.elanek.cz/brno-slatina)

• Elánek TE Kuřim (https://www.elanek.cz/kurim)

Máš vzdělání: PEDAGOGICKÉ, ZDRAVOTNÍ, jedno z osvědčení buď "CHŮVA PRO DĚTI V DS" nebo "ASISTENT PEDAGOGA"?

Pošli nám prosím životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Tebe

Náplň práce:

  • péče o svěřené děti předškolního věku;
  • zajišťování bezpečnosti svěřených dětí;
  • rozvíjení schopností a dovedností dětí prováděním různě zaměřených činností (zejména rozvíjení schopností a dovedností rozumových, jazykových, tělesných, výtvarných, hudebních, zručnostních a jiných v závislosti na věkové kategorii dětí);
  • snaha o rozšíření celkového obzoru dětí, jejich vnímání a hygienických návyků;
  • činnosti jako je čtení pohádek, vyprávění, zpívání, učení říkanek, básniček apod.;
  • neustálý dohled nad činnostmi dětí

Co od Vás očekáváme:

  • Kladný vztah k dětem
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Úsměv na tváři

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v přátelském, mladém kolektivu
  • Práci na DPP/DPČ
  • Možnost vybrat si předem dny, na které potřebujeme brigádu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Elánek pro rodinu, z.s.
Lokalita: Slavkov u Brna
Pracovní pozice: Vychovatelka dětí v dětské skupině
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč / hod
Nabídka přidána: 19. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Slavkov u Brna - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vychovatelka dětí v dětské skupině ve městě Slavkov u Brna? Pošlete svůj životopis firmě Elánek pro rodinu, z.s. ještě dnes.