Vedoucí Výroby Laminování

Polná

O nás

Jsme česká rodinná firma s 32letou historií. Vyrábíme exkluzivní plastová, kompozitní a hliníková okna, dveře, zimní zahrady  a prosklené fasády.

Náplň práce:

Laminování neboli kašírování je nanášení barevných fólií na plastové profily za pomoci nejmodernějšího strojního vybavení.

Vaší náplní práce bude:

  • koordinace, plánování a řízení menšího pracovního týmu
  • provádět aktivní dohled nad výrobou laminace
  • zpracování podkladů pro výrobu a objednávání materiálu
  • spolupracovat s plastovou výrobou a ostatními odděleními společnosti
  • řídit kontrolní činnosti ve výrobě
  • zajišťování servisu kašírovacích strojů a příslušenství

Co od Vás očekáváme:

Na tuto pozici nehledáme nikoho s tituly, postačí nám aktivní přístup, technické vnímání a logické myšlení. Pokud máte praxi s vedením kolektivu, je to jenom plus.

Pár požadavků ale přece jen máme?:

  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu
  • uživatelská úroveň práce s PC (MS Office)
  • organizační schopnosti, spolehlivost a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání u rodinné, české firmy s 32letou tradicí
  • zaškolení zkušeným kolegou
  • příspěvek na dopravu, mobilní telefon
  • pracoviště v Polné
  • 25 dnů dovolené, stravenkový paušál /stravné 116 Kč za den přímo do výplaty/
  • věrnostní program DAFE
  • mimořádné pololetní odměny za splnění plánů /13. a 14. mzda/
  • vánoční odměny dle hospod. výsledku firmy
  • zaměstnanecká telefonní síť – výhodné volání i pro členy rodiny
  • firemní akce, zvýhodněné ceny na DAFE výrobky
  • vynikající stravování v závodní jídelně /výběr z 5 jídel/

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.
Lokalita: Polná
Pracovní pozice: Vedoucí Výroby Laminování
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Polná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí Výroby Laminování ve městě Polná? Pošlete svůj životopis firmě DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o. ještě dnes.