VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VNITŘNÍ SPRÁV, SEKRETARIÁT

Liberec
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Jiné výhody
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC (MS Office)
  • Nabízená mzda: 23 390 - 34 370 Kč/měsíc

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Liberci
Odbor kanceláře krajské pobočky, Oddělení vnitřní správy, sekretariát
Hlavní náplň činnosti:
- Komplexní koordinace a metodické usměrňování rozsáhlé spisové služby (více
spisoven) a před archivní péče o dokumenty zahrnující utajované informace a údaje
chráněné podle příslušných právních předpisů včetně zpracovávání návrhů
příslušných vnitřních předpisů (spisový řád).
- Příprava, zajišťování a sledování provozu elektronických systémů spisové služby,
popřípadě dalších systémů pro správu dokumentů v certifikovaných i necertifikovaných
informačních systémech určených pro práci s utajovanými i neutajovanými dokumenty
v analogové a digitální podobě.
- Odborná pomoc uživatelům elektronických systémů spisové služby, popřípadě dalších
systémů pro správu dokumentů pracujících s utajovanými i neutajovanými dokumenty
v digitální podobě.
- Zodpovídá za chod spisovny a podatelny, zajišťuje chod sekretariátu ředitelky krajské
pobočky, vede evidenci vnitřních řídících aktů.
Kvalifikační a další požadavky:
- min. vzdělání vyšší odborné
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- plný pracovní úvazek
- pružná pracovní doba
- předpokládaný nástup od 2. května 2024
- pracovní poměr na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvek na stravování
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s
uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 21. dubna 2024 včetně na e-mailovou
adresu:
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Úřad práce České republiky
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VNITŘNÍ SPRÁV, SEKRETARIÁT
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 390 Kč - 34 370 Kč
Nabídka přidána: 14. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VNITŘNÍ SPRÁV, SEKRETARIÁT ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě Úřad práce České republiky ještě dnes.