Uklízečka v dětské skupině

Karviná
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 2
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 9 500 Kč/měsíc

Do týmu naší Sluníčkové dětské skupiny v Karviné-Novém Městě hledáme dvě paní na úklid.

NÁPLŇ PRÁCE: úklid prostor dvou dětských skupin, výpomoc s přípravou dovezených svačinek a obědů

POŽADUJEME:
- zkušenost se zajištěním úklidu
- časově flexibilního člověka na dlouhodobou spolupráci
- zodpovědnost, preciznost
- kladný vztah k dětem
- absolvvovaný rekvalifikační kurz Chůva v dětské skupině výhodou

NABÍZÍME:
- dlouhodobou spolupráci na poloviční úvazek
- střídání ranní (8,30 - 12,30) a odpolední směny (12,00 - 16,00) po týdnu
- plat 9 500 Kč

Životopis spolu zasílejte prosím na e-mail . Zaslané životopisy budou využity pouze pro účely tohoto výběrového řízení a budou po uplynutí 3 měsíců od ukončení výběrového řízení skartovány.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Poradenské a terapeutické centrum, z.ú.
Lokalita: Karviná
Pracovní pozice: Uklízečka v dětské skupině
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 9 500 Kč
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    215 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Karviná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Uklízečka v dětské skupině ve městě Karviná? Pošlete svůj životopis firmě Poradenské a terapeutické centrum, z.ú. ještě dnes.