Údržbář/ka

Šumperk, Loštice
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Nižší střední odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování
  • Nabízená mzda: 27 500 - 30 000 Kč/měsíc

Poslat životopis emailem.
Náplň práce
- opravy strojů a zařízení dle požadavků výroby a technického úseku
- opravy všech typů technického vybavení budovy
- technická podpora pracovníkům výroby
- zámečnické práce
Požadavky:
- znalost čtení technické dokumentace
- zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností
- logické uvažování, spolehlivost a svědomitost
- aktivní přístup a samostatnost
Výhodou:
- vyučen ve strojírenském oboru, praxe v údržbě či na technické pozici
Směnnost: 2 směny - 6.00-14.00, 14.00 - 22.00 hodin
Po roce prodloužení doby určité, nebo změna na dobu neurčitou. Po zkušební době nárůst mzdy.

Zaměstnanecké benefity (prémie, příplatky, stravenky do mzdy po zkušební době, mobilní SIM karty se zvýhodněným paušálem, věrnostní odměna 1000 Kč za 100% účast, nadstandardní příplatky nad rámec pracovní doby)

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: METRIE spol. s r.o.
Lokalita: Loštice
Pracovní pozice: Údržbář/ka
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 500 Kč - 30 000 Kč
Nabídka přidána: 10. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Loštice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Údržbář/ka ve městě Loštice? Pošlete svůj životopis firmě METRIE spol. s r.o. ještě dnes.