Technik ve výrobě a na montážích

Bystřice, okres Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

O nás

BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. je 100% dceřinou společností rakouské matky Berndorf Metall und Bäderbau GmbH. Převážná část výroby směřuje na trhy východní Evropy, nejvíce do Česka, Slovenska a Polska. V posledních letech se výrobní portfolio rozšířilo nejen na západ od našich hranic, ale i do celého světa.

Kromě výroby a montáže nerezových bazénů, navrhujeme nové tvary atrakcí pro relaxaci a odpočinek, přizpůsobujeme bazény novým evropským bezpečnostním a hygienickým normám, neustále vylepšujeme design výrobků. Jsme lídrem inovací a vlastníkem celé řady autorských ochran v řadě zemí Evropy. Investice do vlastního vývoje jsou předpokladem pro udržení společnosti na trhu i v budoucnu.

Filozofie společnosti

Berndorf Bäderbau se vyznačuje kreativitou a profesionalitou.

Naše bazény z nerezové oceli jsou nejdůležitější částí rekreačně zábavních bazénů a koupališť pro volný čas, které vyrábíme a instalujeme ve spolupráci s našimi partnery.

Naším cílem je vytvoření optimálních podmínek pro aktivní a pasívní relaxaci a zvýšení životního standardu.

Náplň práce:

Technik ve výrobě PVC a PC lamel. Obsluha extruzní linky, čištění, seřizování a údržba linky a nástrojů. Kompletace dilů bazénového zakrytí a jejich montáž pod vedením zkušeného kolegy.

Co od Vás očekáváme:

  • dokončené studium, výuční list
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vítána znalost anglického, německého jazyka pro práci v zahraničí
  • technické myšlení
  • znalost a čtení technické dokumentace
  • mechanická zručnost, přesnost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • montážní příplatky
  • vánoční odměny
  • roční odměny podle hospodářského výsledku
  • stabilní platové podmínky
  • zázemí inovativní a dynamicky rostoucí firmy se zahraniční účastí
  • možnost profesního růstu, profesního vzdělání
  • příspěvek na obědy
  • práce v mladém kolektivu
  • firemní akce
  • nástup možný ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.
Lokalita: Frýdek-Místek
Pracovní pozice: Technik ve výrobě a na montážích
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 16. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    70 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik ve výrobě a na montážích ve městě Frýdek-Místek? Pošlete svůj životopis firmě BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. ještě dnes.