TECHNIK ÚDRŽBY (M/Ž) – ½ HPP – PŘÍŠOVICE

Liberec

Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u nás s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

Celková správa a údržba nemovitosti

Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace, běžná údržba – opravy, výměny, montáže

Práce ve výškách

Požadavky:

Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – NUTNOSTÍ

Manuální, technická zručnost

SOU, SŠ vyučen v oboru instalatér, topenář, zámečník, elektro

Trestní bezúhonnost

Výhodou – oprávnění TNS, orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, Elektro, PO, EPS, OTK)

Nabízíme:

Spolupráci na ½ HPP nebo IČ

Mzdu 25 000 Kč / měsíc

Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

Možnost profesního i platového růstu

Příspěvek na stravování

MultiSport kartu

Práci v profesionálním kolektivu a čistém prostředí

Zvýhodněné volání O2

Happy days

Detaily o pracovním místě:
Firma: Michal Štulla
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: TECHNIK ÚDRŽBY (M/Ž) – ½ HPP – PŘÍŠOVICE
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Zkrácený / Služební poměr
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK ÚDRŽBY (M/Ž) – ½ HPP – PŘÍŠOVICE ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě Michal Štulla ještě dnes.