Technik - mistr Úseku technických činností (údržba)

Plzeň-město, Plzeň
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 21 710 - 34 370 Kč/měsíc

Technik - mistr na Úseku technických činností (údržba)
SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace vyhlašuje
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
na obsazení 1 místa
Technik - mistr Úseku technických činností
Pracovní úvazek: 40 hod./týdně, tj. úvazek 1,0

Místo výkonu práce: Plzeň

Pracovní poměr: na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou

Předpokládaný datum nástupu: dle dohody

Platová třída: 9-10
v rozmezí 21 710 - 34 370,- Kč + pohyblivá složka platu, která může činit 25-40% ročních příjmů (osobní příplatek, odměny). Plat se řídí dle NV č. 341/2017 Sb. a záleží na dosažené praxi.

Rámcová pracovní náplň:

" komplexní organizace zajištění údržby a správy svěřeném majetku (ve smyslu zadání, kontroly a přebírání prací)
" zajištění stavební přípravy a kontroly realizací oprav, obnov svislého a vodorovného dopravního značení a komunikačních zařízení a zajištění předání podkladů k aktualizaci pasportu DZ
" zpracovávání pokladů pro zajištění smluv a objednávek
" kontrola provedených prací prováděných pracovníky údržby
" zpracovávání běžné dokumentace ke správě majetku, provádění administrativně technické práce dle pokynů vedoucího úseku technických činností,
" agenda a zajištění autoservisu služebních vozů u smluvního autoservisu
" účast na jednáních s orgány MMP (Magistrátu města Plzně), ÚMO (Úřadu městského obvodu) a organizacemi v rozsahu svého pracovního zařazení a dle pokynů vedoucího úseku technických činností
" zajišťování agendy související se svěřeným majetkem
" ostatní technické úkoly dle potřeby a zadání vedoucím úseku technických činností

Kvalifikační a odborné požadavky:

" vzdělání - minimálně SŠ obor technického směru (nejlépe stavebního směru) případně VŠ obdobného zaměření s praxí v oboru
" řidičský průkaz skupiny B,
" dobrá znalost práce na PC (MS office, word)
Nabízíme:
" zajímavá, koncepční práce a perspektivní zaměstnání,
" motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, 5 dní indispozičního volna, výhodnější paušály na volání, 5 týdnů dovolené).

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:
1. strukturovaný životopis,
2. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám souhlas k jejich zpracování (jméno, příjmení, titul, datum narození, podpis).
Stačí tuto větu připojit na konec životopisu.
Písemné přihlášky do výběrového řízení posílejte personalistce Martině Voříškové na mail .
Termín výběrového řízení - ústního pohovoru: - bude upřesněn. Ústní pohovor se uskuteční v budově Správy veřejného statku města Plzně, Klatovská tř. 10, 301 00 Plzeň,
Bližší informace na telefonu č. , pan Viktor Valenta, vedoucí Úseku technických činností.
Odkaz na naše stránky https://svsmp.cz/kariera/.

Mapa umístění pracoviště:
Firma: Správa veřejného statku města Plzně, příspěvková organizace
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Technik - mistr Úseku technických činností (údržba)
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 710 Kč - 34 370 Kč
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technik - mistr Úseku technických činností (údržba) ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Správa veřejného statku města Plzně, příspěvková organizace ještě dnes.