Technický NÁKUPČÍ

Liberecký, Turnov

Hledám vášnivého profesionála, který se nebojí výzev a má zkušenosti v oblasti nákupu technických produktů. Pokud vás zajímá strategické vyjednávání, budování dodavatelských vztahů a přispívání k úspěchu inovativního technologického podniku, pak jste tím pravým člověkem pro tuto pozici.

Přidejte se k týmu našeho klienta a buďte součástí jeho úspěchů!

POPIS POZICE:
  • Optimalizace nákladů, cenová vyjednávání
  • Spolupráce s oddělením Technologie při kooperacích
  • Vedení dodavatelských reklamací
  • Budování trvalých a vzájemně prospěšných vztahů s našimi partnery
  • Vyhledávání dodavatelů, zpracování výběrových řízení
  • Spolupráce s Technických úsekem (technické posuzování nabídek)
  • Provádění auditů kvality unašich dodavatelů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • VŠ vzdělání technického směru (strojního zaměření)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Orientace v systému K2 výhodou
  • Znalost čtení technické dokumentace (TPV, výkresy)
  • Základní orientace ve výrobních technologiích a postupech a ve skladovém hospodářství
  • Praxe v obdobné pozici min. 5 let

NABÍZÍME:
  • Zázemí stabilní inovativní společnosti
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Dovolená 5 týdnů
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Turnov
Odvětví práce: Nákup a sourcing
Pracovní pozice: Technický NÁKUPČÍ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický NÁKUPČÍ ve městě Turnov? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Turnov - Nákup a sourcing