Strojní zámečník/zámečnice

Olomouc, Samotišky
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Zkoušky svařování
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 21 300 Kč/měsíc

Pracoviště: Toveřská č.p. 352/65, Samotišky.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Požadujeme:
- vzdělání SOU nebo SŠ technického zaměření výhodou, ideálně vyučen v oboru Strojírenská výroba, Zámečník apod.,
- minimálně základní svářečský kurz, znalost TIG/MIG výhodou,
- orientace ve výkresech/technické dokumentaci,
- pečlivost a spolehlivost,
- manuální zručnost,
- řidičský průkaz B,
- ochotu pracovat v kolektivu,
- schopnost učit se novým věcem,
- fyzickou zdatnost.
Náplň práce:
- výroba dílů dle výkresové dokumentace,
- kompletace zařízení dle výkresové dokumentace,
- strojní a ruční dělení materiálu,
- vrtání, řezání závitů,
- tvarování, formování dílů, vystřihování, vyřezávání,
- sestavování podskupin dle výrobní dokumentace,
- sestavování strojů a zařízení dle technické dokumentace, provádění dílčích zkoušek,
- podílení se na provádění funkčních zkoušek vyrobených strojů a zařízení,
- svařování v rozsahu platného svářecího osvědčení, ošetření svárů,
- účast na zkušebním provozu vyrobených strojů a zařízení, servisní práce.
Nabízíme:
- zajímavou, samostatnou, tvořivou, smysluplnou a odpovědnou práci,
- práce na HPP,
- dobré finanční ohodnocení odvíjející se i od pracovních výsledků,
- motivující systém odměňování,
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- zaučení v rám

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: TEVCO, s.r.o.
Lokalita: Samotišky
Pracovní pozice: Strojní zámečník/zámečnice
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 300 Kč
Nabídka přidána: 12. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Samotišky - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojní zámečník/zámečnice ve městě Samotišky? Pošlete svůj životopis firmě TEVCO, s.r.o. ještě dnes.