Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Zajímá tě Anti-Financial Crime? Pojď k nám na brigádu chránit banku!

Praha

Popis pozice

Zajímá tě svět bankovnictví, řízení AFC rizika a zákulisí finančních procesů? V AFC Compliance neustále monitorujeme bankovní dění a pečujeme o to, aby vše probíhalo tak, jak má. Práce s námi je jako jízda na horské dráze - dynamická, plná napětí a rychlých zvratů!

Co u nás můžeš očekávat?

  • Budeš součástí kontrolní činnosti banky a ponoříš se do analýzy klientů, dodavatelů nebo jiných třetích stran
  • Budeš se podílet na šetření podezřelých obchodů
  • Systémy a tabulky budou tvůj každodenní společník, díky kterému lépe porozumíš našim postupům

Jak si tě představujeme?

  • Jsi student (ideálně ekonomické či právnické fakulty), který má zájem o finanční sektor a/nebo prevenci praní špinavých peněz
  • Máš analytické myšlení a přemýšlíš logicky, budeš se věnovat složitým problémům a hledat efektivní řešení
  • Zvládáš stresové situace, rychlé změny a flexibilita pro tebe není neznámý pojem
  • Máš rozhled a zajímáš se o dění v bankovním světě, sleduješ novinky a víš, jak banky fungují

Co ti nabídneme?

  • Dlouhodobou brigádu na cca 20 hodin týdně, která ti umožní získat cenné zkušenosti
  • Dynamické pracovní prostředí s flexibilní pracovní dobou. Svůj pracovní čas můžeš přizpůsobit školním povinnostem
  • Šikovné brigádníky a brigádnice si hýčkáme, a rádi tě podpoříme v následném kariérním růstu
  • Možnost poznat banku a problematiku praní špinavých peněz

Zaujala tě nabídka práce v AFC Compliance? Ozvi se nám, projdeme si tvůj životopis a dáme ti vědět!

Detaily o pracovním místě:
Firma: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Zajímá tě Anti-Financial Crime? Pojď k nám na brigádu chránit banku!
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zajímá tě Anti-Financial Crime? Pojď k nám na brigádu chránit banku! ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia ještě dnes.