Správce/správkyně nemovitostí

Kosmonosy

O nás

Jsme společnost působící v oblasti pronájmu bytů a komerčních nemovistostí (skladové haly, kanceláře) v oblasti Mladá Boleslav a Kosmonosy.

Náplň práce: Správa nemovitostí

  • Plánování a koordinace údržby nemovitostí a všech souvisejících služeb spojených s provozem spravovaných nemovitostí
  • Provozování TZB, nastavení a vyhodnocování servisů a revizí zařízení dle platné legislativy a uzavřených servisních smluv
  • Komunikace s nájemci, dodavateli a odběrateli dodávaných a poskytovaných služeb
  • Jednání s dodavateli energií a s úřady státní správy
  • Řešení a vyhodnocování mimořádných událostí a havárií
  • Odečty a evidence spotřeb energií a médií jednotlivých nájemců v nemovitostech, příprava podkladů pro fakturaci
  • Evidence a archivace technické dokumentace budov a zařízení
  • Správa vozového parku společnosti
  • Správa mobilních telefonů společnosti
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Řízení, plánování práce a kontrola pracovníků údržby

Co od Vás očekáváme: Zkušenosti se správou budov

  • SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření
  • Pozitivní a proaktivní přístup k práci
  • Schopnost efektivně komunikovat a řešit problémy s nájemci nemovitostí
  • Samostatnost , pečlivost, spolehlivost a příjemné chování
  • Schopnost pracovat v týmu a spolupracovat s ostatními odděleními
  • Znalosti a zkušenosti údržby TZB výhodou
  • Znalost práce s MS Office
  • ŘP skupiny B
  • UPOZORNĚNÍ: Správa a údržba budov je práce z velké části v terénu! Uchazeč by neměl mít žádné pohybové omezení ani strach z výšek, občas je nutné kvůli revizi nebo koordinaci údržby a oprav vylézt po fasádním žebříku na ploché střechy skladových hal!
  • S ohledem na nutnost rychlého řešení případné havarijní situace na budovách budou upřednostněni uchazeči s krátkou dojezdovou vzdáleností z místa bydliště

Co Vám můžeme nabídnout: Přátelské firemní prostředí

  • HPP na dobu neurčitou
  • Pracoviště v Kosmonosích
  • Stabilní pracovní prostředí ve společnosti s dlouholetou historií
  • Vozidlo ke služebním účelům, PC, mobilní telefon
  • Příjemný tým profesionálů

Benefity

  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARENA MB, a.s.
Lokalita: Kosmonosy
Pracovní pozice: Správce/správkyně nemovitostí
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40.000 – 48.000 Kč
Nabídka přidána: 7. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Správce/správkyně nemovitostí ve městě Kosmonosy? Pošlete svůj životopis firmě ARENA MB, a.s. ještě dnes.