Specialista v oboru techniky (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, příspěvky, benefity!

Žatec

Nabídka:

Požadavky: Do naší společnosti hledáme Specialistu v oboru techniky. Jsme mezinárodní společnost, která se zaobírá výrobou osvětlovací techniky pro automobily, lodě, letadla a železniční dopravu.

Nabízíme:

   •  Dotované stravování za 20 Kč, zahrnující polévku, hlavní jídlo a nápoj.

   •  Zaměstnavatelský příspěvek ve výši 1,5 - 3 % ze mzdy na penzijní připojištění.

   •  Až 28 dní dovolené.

   •  Roční příspěvek na dovolenou

   •  Možnost využití kafeterie

   •  Finanční podpora na dopravu.

   •  Příspěvky na dětské tábory.

   •  Firemní akce, včetně vánočních večírků, týmových aktivit, rodinných dnů a sportovních událostí.

   •  Příjemný kolektiv.

Náplň práce:

   •  Aktivní účast na implementaci automatizačních technologií do procesu.

   •  Vedoucí role při realizaci projektů spojených s instalací technologií.

   •  Navrhování přípravků pro výrobu nových komponent.

   •  Programování robotů při ladění projektů v předsériové fázi.

   •  Účast na přebírání nových strojů a zařízení.

   •  Zajišťování splnění legislativních požadavků týkajících se zařízení.

   •  Výroba a zprovozňování zařízení a přípravků pro nové projekty.

Požadujeme:

   •  Absolvování střední školy se zaměřením na techniku nebo ekonomiku.

   •  Schopnost efektivně spravovat časové plány a rozpočet projektů.

   •  Technické povědomí a schopnost porozumět technickým výkresům a specifikacím.

   •  Znalost bezpečnostních postupů a předpisů v průmyslovém prostředí je výhodou.

   •  Vysoce vyvinutý smysl pro zodpovědnost a přesnost.

   •  Pokud možno, oprávnění k manipulaci s tlakovými nádobami a zařízeními.

   •  Osvědčení podle zákona 250/21 Sb. je výhodou.

   •  Schopnost komunikovat v českém a anglickém jazyce na komunikační úrovni.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Žatec
Pracovní pozice: Specialista v oboru techniky (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, příspěvky, benefity!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Žatec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista v oboru techniky (M/Ž) - atraktivní mzda, dovolená navíc, příspěvky, benefity! ve městě Žatec? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.