SPECIALISTA LOGISTIKY | AŽ 55 000 KČ | JABLONEC NAD NISOU

Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou

POPIS POZICE:
Máš zkušenosti v logistice? V SAPu se cítíš jako ryba ve vodě? Pak hledám právě tebe!

Do naší zavedené firmy hledáme zkušeného kolegu na pozici: Disponent logistiky.

Co bude náplní tvého dne?

- Péče o svěřené portfolio zákazníků z pohledu logistiky
- Vytváření expedičních dokumentů
- Plánování expedic
- Spolupráce s dalšími odděleními – sklady, plánováním, nákupem, kvalitou
- Práce v SAP ve svěřeném úseku
- Příjem a řešení log.reklamací zákazníka
- Minimalizace nákladů spojených s dodávkami zákazníkovi (reklamace, extra transporty, obaly atp.)

BENEFITY:
Co ti můžeme nabídnout?

-13. a 14. plat – dle rentability firmy, vypláceno v červnu a v lednu
- 25 dní dovolené
- Pružná pracovní doba (dle pozice)
- Příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
- Příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
- Příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč
- Stravenky v hodnotě 100,- Kč
- Permanentky na kulturní a sportovní
- Pozornost 1.000,- Kč při odchodu do důchodu
- Slevové kupóny
- Jazykové kurzy

POŽADAVKY:
Co od tebe budeme potřebovat?

- Znalost SAPu
- min. 3 roky zkušenost v logistice
- AJ min. B1
- Řidičský průkaz sk. B
- MS OFFICE – uživatel
- Znalost specifických požadavků zákazníka
- Znalost principů QSM, IATF 16949

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Jablonec nad Nisou
Odvětví práce: Logistik
Pracovní pozice: SPECIALISTA LOGISTIKY | AŽ 55 000 KČ | JABLONEC NAD NISOU
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    38 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jablonec nad Nisou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SPECIALISTA LOGISTIKY | AŽ 55 000 KČ | JABLONEC NAD NISOU ve městě Jablonec nad Nisou? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jablonec nad Nisou - Logistik