Slévárenský dělník – třídění odlitků

Hradec nad Moravicí

Informace
BRANO GROUP je českou rodinnou společností, která na trhu působí od roku 1862. V současné době se společnost rozrostla do skupiny více než 13 firem působících převážně v oblasti automotive, strojírenství, metalurgie, nástrojárny, R&D a služeb. Zaměstnáváme takřka 2000 zaměstnanců. Vytváříme a podporujeme udržitelný a ekologický průmysl, dbáme na profesionální přistup a hledáme další příležitosti k rozvoji. Pokud máte zájem být součástí naší skupiny BRANO GROUP, určitě se ozvěte, těšíme se na Vás!

Co vás čeká

• Práce na slévárně

• Třídění odlitků

• Spolupráce s výrobou

• Práce ve směnném provozu
Co od vás očekáváme
• Fyzická zdatnost

• Dobrý přístup k práci

• Zodpovědný přístup

• Pracovitost, ochota a spolehlivost

• Ochota pracovat na směny
Co vám nabízíme
• Zajímavé mzdové podmínky, vč. příplatků

• Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu

• Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastního know-how

• Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu

• Prostor pro zaškolení

• Závodní stravování

• Příspěvek na penzijní a životní pojištění

• až + 6 dnů dovolené

• Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně

• Vlastní rekreační zařízení

• Příspěvek na dětské rekreace

Detaily o pracovním místě:
Firma: BRANO a.s.
Lokalita: Hradec nad Moravicí
Odvětví práce: Automobilový průmysl
Pracovní pozice: Slévárenský dělník – třídění odlitků
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec nad Moravicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Slévárenský dělník – třídění odlitků ve městě Hradec nad Moravicí? Pošlete svůj životopis firmě BRANO a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec nad Moravicí - Automobilový průmysl