Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

SERVISNÍ BANKÉŘ/KA S POKLADNOU - Praha, OC Palladium

Praha

Popis pozice
Chceš nastartovat svou kariéru v bankovnictví? Komunikuješ rád/a s lidmi? Jsi pečlivý/á, svědomitý/á? Nevadí ti pracovat o víkendech? Pokud sis na všechny otázky odpověděl/a SAMOZŘEJMĚ, tak čti dál!

Nevadí nám, že nemáš žádné zkušenosti, hledáme člověka, který se stane kontaktem pro klienty nejen v oblasti hotovosti.

Čemu se u nás budete věnovat?

* V prvních týdnech se společně zaměříme na tvojí adaptaci. Budeš nahlížet pod ruce pokladníkovi, obchodníkům a poznávat, jak to na naší pobočce chodí.
* Jakmile se zorientuješ, absolvuješ školení od ČNB a staneš se plnohodnotnám pokladníkem.
* Budeš zajišťovat precizní servis na pokladně, spravovat platební příkazy a zodpovídat za administrativní činnosti spojené s chodem pobočky.
* Obchodníkům budeš podporou a parťákem, na kterého se mohou spolehnout.
* Získáš přehled o našich produktech a naši zkušení trenéři tě naučí jednat s klienty i pracovat v bankovních systémech.
* Uvítáš klienty a vyřídíš s nimi jejich jednoduché servisní požadavky (například jim poradíš, jak zadat platbu v internetovém bankovnictví, změníš jejich klientské údaje v systému banky apod.).
* Když zazvoní na pobočce telefon, budeš to vy, kdo jej s úsměvem přijme. Následně dotaz buď vyřešíš nebo hovor přepojíš.
* Zpracovávání dokumentace se také nevyhneš, budeš poskytovat i další podporu bankéřům např.: vydávání platebních karet.

Pozice ti sedne, pokud:

* Je ti blízké bankovní prostředí, baví tě kontakt s lidmi a lidem je při jednání s tebou příjemně.
* Vyhovují ti činnosti, ve kterých uplatníš svoji pozornost a pečlivost.
* Vítáš možnost posílit svou angličtinu. Na pobočce se budeš setkávat i s anglicky mluvícími klienty. Nejde nám o dokonalou gramatiku, ale o ochotu obsloužit klienta, který nemluví česky.

Na co se můžete těšit?

* Kariérní růst - spoustu manažerů začínalo právě na této pozici.
* Nás propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidetlně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, samozřejmě.
* Perfektní zaškolení do našeho oboru, tohle opravdu umíme.
* Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy v 8. měsíci máte své peníze na účtu.

Mrkni třeba na náš profil na www.atmoskop.cz - překvapíme tě domácí atmosférou a neformálními vztahy.

Cítíte, že je tato pozice jako ušitá právě pro vás? Tak neváhejte a zašlete nám své CV!

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Firemní školka
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- Zdravotní volno/sickdays
- Firemní akce
- Možnost delšího neplaceného volna
- Možnost studijního volna

Detaily o pracovním místě:
Firma: Raiffeisenbank
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: SERVISNÍ BANKÉŘ/KA S POKLADNOU - Praha, OC Palladium
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ BANKÉŘ/KA S POKLADNOU - Praha, OC Palladium ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Raiffeisenbank ještě dnes.