Seřizovač montážních linek

Plzeňský, Horšovský Týn

POPIS POZICE:

  • Optimalizovat automatické montážní linky
  • Pomáhat při organizování práce
  • Zodpovídat za optimalizaci výroby a procesů trvalého zlepšování
  • Zodpovídat za výši zmetkovitosti a plnění výrobního plánu
  • Dohlížet na kvalitu výrobku
  • Plánovat a provádět servis zařízení
  • Komunikovat s dodavatelskými techniky
  • Asistovat při validaci zařízení
  • Evidovat a objednávat náhradní díly

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ / SOU technického směru (zkušenost 2 roky na obdobné pozici výhodou)
  • Znalosti v oblasti automatizace, pneumatiky, hydrauliky, senzoriky, mechatroniky
  • Znalosti v oblasti testování a vzorování výroby
  • Aktivní přístup k řešení problémů, férovost, týmový duch
  • Velmi dobré organizační schopnosti, zodpovědnost, rozhodnost, flexibilita
  • Práce na denní směny, později možná práce v nepřetržitém provozu

VÝHODOU:

  • Znalost programovacích jazyků pro montážní linie
  • Zkušenosti s analýzou příčin problémů a jejich řešením
  • Školení nových zaměstnanců
  • Komunikativní znalost AJ/NJ

NABÍZÍME:
  • Finanční benefity
  • 5. týden dovolené
  • Vánoční odměny
  • Dotované stravování v místě pracoviště
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní tarif T-Mobile
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Příspěvek za doporučení nového zaměstnance
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Roční hodnocení pracovní výkonnosti
  • Zdarma skupinová výuka cizích jazyků (AJ/NJ)
  • Akce pro zaměstnance (vánoční večírek, letní oslava, Den otevřených dveří)
  • Sportovní vyžití
  • Běžecké závody, cyklistické závody, fotbalový a volejbalový Championship

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Horšovský Týn
Odvětví práce: Výroba a vývoj
Pracovní pozice: Seřizovač montážních linek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Horšovský Týn - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač montážních linek ve městě Horšovský Týn? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Horšovský Týn - Výroba a vývoj