Rozpočtář staveb

Třebíč

O nás

Jsme stavební firma zabývající se všeobecnou stavební činností - novostavby rodinných domů, novostavby bytových domů ale také rekonstrukce- vše jsme schopni provádět tzn. "na klíč". Jako mimořárný úspěch naší firmy považujeme umístění mezi vybranými společnosti v Českých 100 Nejlepších v kategorii Stavebnictví a doprava za naše stavební činnosti, kdy jsme tuto pozici obhájili 2 roky po sobě.

Nabízíme Vám zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv, profesní růst, pružnou pracovní dobu - je na domluvě typ pracovního poměru - nabízíme hlavní, zkrácený i dohodu.

Náplň práce:

-vytváření výkazů výměr včetně oceňování

-tvorba vyúčtování

Co od Vás očekáváme:

Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikace s lidmi, orientace ve stavebnictví

Co Vám můžeme nabídnout:

Benefity

  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: KOPRIM - J.J., s.r.o.
Lokalita: Třebíč
Pracovní pozice: Rozpočtář staveb
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Rozpočtář staveb ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě KOPRIM - J.J., s.r.o. ještě dnes.