Řidič osobního dodávky s vozíkem

Beroun

O nás

Jsme sporotvní klub, létáme s balonem v okolí Karlštejna. Máme velké profesní a sportovní zkušenost, létáme přes 30 let a to i na mezinárodní úrovni.

Náplň práce: Spolupráce pro podporu letu balonem

Očekáváme od vás dopravu balonu umístěného na přívěsném vozíku, spolupráci při přípravě balonu, nalezení balonu po přistání, uložení balonu zpět na vozík.

Řidičský průkaz a zkušenosti s řízením dodávky a přívěsného vozíku je nutná.

Co od Vás očekáváme: Přátelský a flexibilní přístupřáte

Očekáváme aktivní přátelský přístup, flexibilitu, protože létáme v závislosti na počasí, tedy nepravidelně. Lety plánujeme s týdenní předstihem. Některé díly balonu jsou těžší, je nutné mít určitou fyzickou zdatnost, Pracujeme se znalostí okolí Berounska, je nutné se orientovat v okolí vzletu balonu nebo pracovat s mapou případně s navigací.

Létáme ráno nebo večer.

Co Vám můžeme nabídnout: Zajímavou a netradiční práci

Jedná se službu klientům, která není obvyklá. Pracujeme s velmi hezkými emocemi. Pasažéři přicházejí s hezkým očekáváním a jsou velmi nadšeni. Jde tedy o velmi příjemnou práci. Ohodnocení je 150 Kč za hodinu + premie při dobře vykonané práci. Let trvá asi 3 - 5 hodin.

V případě zájmu o balonování, je možné se zapojit do činnosti klubu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Balony Praha, s.r.o.
Lokalita: Beroun
Pracovní pozice: Řidič osobního dodávky s vozíkem
Směnnost práce parttime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 – 250 Kč / hod
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    205 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Beroun - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Řidič osobního dodávky s vozíkem ve městě Beroun? Pošlete svůj životopis firmě Balony Praha, s.r.o. ještě dnes.