ŘIDIČ

Karviná

Společnost Lázně Darkov přijme zkušeného a spolehlivého řidiče pro přepravu zboží, materiálů, ale i přepravu našich klientů. Pokud máte platné řidičské oprávnění skupiny B alespoň 2 roky, máte dobré znalosti dopravních předpisů, pak jste ideálním kandidátem pro tuto pozici.

Pracovní náplň:

  • Přeprava zboží a materiálů
  • Přeprava klientů – dálkové cesty - Praha, Vídeň, Krakov, Katovice
  • Dodržování bezpečnostních pravidel a postupů
  • Údržba a kontrola vozidla

Požadujeme:

  • Min.SS s výučním listem
  • Platné řidičské oprávnění skupiny B
  • Minimálně 2 roky praxe ve řízení motorového vozidla
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Časovou flexibilitu a ochotu pracovat

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na základě pracovní smlouvy
  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, cenově výhodné podnikové stravování, ambulantní lázeňská léčba, zaměstnanecký program mobilního operátora, odměny u životního jubilea, slevy na sportovní aktivity, výplata prémie „kaprovné“,

Pokud vás tato nabídka zaujala a splňujete požadovaná kritéria, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis na email: **@*********. Těšíme se na vaši odpověď a případné setkání na pohovoru.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lázně Darkov, a.s.
Lokalita: Karviná
Pracovní pozice: ŘIDIČ
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek,
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26000 Kč
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    154 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Karviná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ŘIDIČ ve městě Karviná? Pošlete svůj životopis firmě Lázně Darkov, a.s. ještě dnes.