REFERENT/KA OBCHODU

Lukavice

SOKOL FALCO s.r.o.

Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky a sterilizované salámy. Z důvodu rozšíření výroby a růstu firmy hledáme do našeho týmu následující pozici:

Jsi zkušený a spolehlivý, dokážeš komunikovat s obchodními partnery, zákazníky? Nebojíš se hledat nové trhy a zvyšovat povědomí naší firmy? Máš týmového ducha? Hledáme nového člena týmu do výrobního závodu krmiv pro čtyřnohé parťáky. Chceš se podílet na stabilním růstu firmy s více jak třicetiletou tradicí? Pak hledáme právě tebe.

NÁPLŇ PRÁCE

- Komunikace se zákazníky.

- Péče o svěřený kruh zákazníků.

- Tvorba analýz vývoje obchodu.

- Příprava podkladů k obchodnímu jednání.

- Fakturace.

- Účast na veletrzích, výstavách a firemních akcích.

POŽADUJEME

- SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou.

- Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

- Komunikační dovednosti.

- Samostatnost, zodpovědnost.

- Znalost práce na PC uživatelsky (MS Office, Internet).

- Zájem o práci.

- Schopnost učit se novým věcem.

NABÍZÍME

- Motivační finanční ohodnocení.

- Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky atd.)

- Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy.

- Příjemné pracovní prostředí v nových moderních kancelářích a přátelský kolektiv.

- Příspěvek na stravné a dopravu.

- Odborné zaškolení.

- Dog-friendly kanceláře.

MZDA po zaučení: 27 000 - 31 000 Kč

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Vížky 5, 538 21 Slatiňany (okres Chrudim)

Termín nástupu dohodou nebo ihned.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Práce s PC
  • Práce s PC - Windows
  • Ekonomika - fakturace
  • Řidičský průkaz

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Naturální výhody
  • Dog-friendly office
  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na dopravu
  • Výrobky a služby se slevou

Detaily o pracovním místě:
Firma: SOKOL FALCO s.r.o.
Lokalita: Lukavice
Pracovní pozice: REFERENT/KA OBCHODU
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27000-31000 Kč
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Lukavice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici REFERENT/KA OBCHODU ve městě Lukavice? Pošlete svůj životopis firmě SOKOL FALCO s.r.o. ještě dnes.