Ředitel výroby

Křemže

Co vás čeká:

  • organizace a vedení výroby (vedení kolektivu cca 30 zaměstnanců) - vývoj nových produktů a kontrola kvality
  • vedení vývoje produktů a podílení se na rozvoji firmy díky rozšiřování sortimentu na trhu
  • zajištění požadovaných standardů kvality v souladu s národními a mezinárodními normami a právními předpisy
  • udržování a aktualizace systému HACCP, implementace změn v oblasti kvality potravin
  • účast na interních a externích auditech,
  • komunikace s dozorovými orgány

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti manažmentu výroby nebo obchodu firmy
  • gurmánské schopnosti a dobrý přehled na trhu v moderní gastronomii a to v sektoru chlazeného rychlého občerstvení ve formě trvanlivých salátů a obložených baget
  • dobré manažerské, koordinační a komunikační schopnosti
  • odpovědnost, cílevědomost, spolehlivost a empatie

Co vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející rodinné firmy, kde dostanete příležitost seberealizace a stavby vlastního týmu
  • ohodnocení nikoliv dle odpracovaných hodin ale dle odvedené práce a úspěchů ze zavedení nových výrobků na trh.
  • osobní vůz (po 6měsíční pracovní době) a podíl se zisku společnosti
  • nástupní plat 60 000 - 100 000 Kč

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Auto i k soukromým účelům

Detaily o pracovním místě:
Firma: Lahůdky u Cábů s.r.o.
Lokalita: Křemže
Pracovní pozice: Ředitel výroby
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60000-10000 Kč
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    21 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Křemže - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ředitel výroby ve městě Křemže? Pošlete svůj životopis firmě Lahůdky u Cábů s.r.o. ještě dnes.