Vedoucí provozu kavárny

Hradec Králové

•    Zaměstnavatel: Knihovna města Hradce Králové, Wonkova 1262/1a, Hradec Králové.
•    Hlavní pracovní poměr na dobu určitou – jedná se aktuálně o zástup za rodičovskou dovolenou (ale s následnou možností další pracovní spolupráce).
•    Obsahem pracovní pozice je především řízení provozu kavárny a obsluha hostů.
•    Jedná se o plný pracovní úvazek, s 5 týdny dovolené a možností dalších 3 dnů zdravotního volna ročně.
•    Pracovní doba je v rámci zajištění směnného provozu (spolu s dalšími pracovníky týmu) v rámci provozní doby kavárny 10-18h, so 9-13h. Obsazení směn určuje právě Vedoucí provozu.
•    Místo výkonu práce: Literární kavárna, Centrum celoživotního vzdělávání, Wonkova 1262/1a, Hradec Králové.
•    Jedná se o nové, moderní, nekuřácké prostředí již zavedené kavárny s vlastním profilem.
•    Nástup: červen/červenec 2024, příp. dle dohody.
•    Předpokládaný plat měsíčně: 25.000,- Kč + bonus dle měsíčních výsledků kavárny; dále možnost pololetního a celoročního bonusu.
•    Další pracovní benefity: přístup ke službám a dalším rozsáhlým knižním a hudebním fondům knihovny, příspěvek na stravenky, příspěvek na penzijní spoření, možnost výhodného telefonního tarifu, možnost vysoké míry seberealizace v zavedeném provozu kavárny. Parkování v areálu knihovny zdarma. Další bližší informace o platových podmínkách a benefitech se dozvíte při osobním setkání v rámci výběrového řízení.

Náplň práce:
•    Odpovědnost za chod kavárny včetně dodržování hygienických postupů a norem.
•    Vedení malého týmu, řízení provozu kavárny.
•    Koncepce nabídky a podoby jídelního a nápojového lístku.
•    Organizace cateringových služeb pro akce knihovny.
•    Vedení pokladny kavárny (s pomocí profesionálního elektronického pokladního systému).
•    Obsluha hostů kavárny.
•    Příprava teplých a studených nápojů a jídel studené kuchyně (saláty, bagety aj.).
•    Objednávání, evidence a inventarizace zboží.
•    Údržba a úklid přístrojů, nádobí a vybavení.
•    Propagace Literární kavárny ve spolupráci s knihovnou a správa vlastní facebookové stránky.
•    Další práce dle pokynů ředitele organizace.

Kvalifikační požadavky:

•    Úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru gastronomie nebo vyučen v oboru,
nebo praxe v oblasti požadované kvalifikace (alespoň 6 let).
•    Znalost hygienických a sanitačních pravidel v potravinářství.
•    Znalost práce na PC včetně základní znalosti prostředí informačních systémů pro restaurace.
•    Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
•    Čistý trestní rejstřík.

Další osobnostní plusové předpoklady
•    Nadšení pro gastronomii.
•    Samostatnost a schopnost práce v malém týmu, schopnost řízení provozu kavárny.
•    Příjemné vystupování.
•    Zodpovědnost a spolehlivost.

Termín podání přihlášky: do 30.06.2024

V případě Vašeho zájmu o uvedenou pozici budeme rádi, když nám zašlete Váš strukturovaný životopis elektronickou poštou na adresu .
Vybrané kandidáty pozveme na osobní pohovor. K osobnímu pohovoru prosíme přinést doklad o dosažené kvalifikaci.

Doplňující informace k pracovní pozici Vám v případě Vašeho zájmu může podat ředitelka knihovny Mgr. Barbora Čižinská, tel: , email: .

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Knihovna města Hradce Králové
Lokalita: Hradec Králové
Pracovní pozice: Vedoucí provozu kavárny
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: 1. 7. 2024
Nabízená mzda: 25 000 Kč
Nabídka přidána: 19. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný
Požadované jazyky
Cizí jazyk není požadován.
Odpovědět na inzerát    405 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí provozu kavárny ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Knihovna města Hradce Králové ještě dnes.