Projektant energetika - mzda až 50 000 Kč

Brno

O nás

Společnost zaměřená na projektování technologických zařízení a celků v oblasti energetiky hledá kolegu/kolegyni.

specialista se zaměřením na TZB

specialista se zaměřením na průmyslové energetické celky

Společnost BRES spol. s r.o. hledá zaměstnance na pozici projektantky/ta energetických systémů a TZB do zavedené projekční kanceláře. Orientace v oboru výhodou.

Pracovní místo v Brně.

Práce v příjemném kolektivu. Platové podmínky budou určeny na základě dosavadních zkušeností, praxe a dle pracovního nasazení.

CV zasílejte na email e-mail přes odpovědní formulář, Odpovědět na inzerát

Vranovská 95, 614 00 Brno, Česká Republika

Náplň práce:

projekční činnost v oboru technického zařízení budov (vytápění, vodoinstalace, kanalizace plynoinstalace)

projekční činnost v oblasti průmyslových energetických technologických celků

  • projekce parních, horkovodních i teplovodních kotelen a souvisejících technologií a hospodářství
  • teplárenství – navrhování horkovodů a parovodů
  • projekce průmyslových technologií a jejich potrubní připojení a produktovody
  • projektování v oboru TZB – zejména specializace na vytápění a zdravotechnické instalace (včetně plynovodů), okrajově také chlazení a vzduchotechnika
  • projektování tlakových zařízení a sestav – příprava dokumentace pro pevnostní výpočty, koordinace s výpočtáři a tvorba podkladů pro výrobní dokumentaci ve fázi projektové dokumentace pro provedení stavby
  • výroba elektrické energie – návrh parních točivých redukcí a kogeneračních jednotek na zemní plyn, projekce jejich strojní technologické části, koordinace s profesí elektro
  • vedení větších projektů v komerční i průmyslové sféře, koordinace a komunikace s dodavateli technologií a staveb
  • realizací a provozováním kotelen v komerční sféře (kotelny s absorpčními tepelnými čerpadly na zemní plyn, kaskády plynových kotlů)

Co od Vás očekáváme:

SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru v oblasti TZB

Orientaci v oboru – znalost technických výkresů apod.

Znalost AutoCAD (či jiný 2D CAD, např. ZWCAD, G-star CAD apod.) a MS Office podmínkou.

Dobrá znalost práce s počítačem (tabulkové a textové editory)

Ochotu učit se novým věcem

Spolehlivost

Není podmínka, nicméně velkou výhodou

Znalost Revit výhodou

Znalost AutoCAD Plant 3D či podobný 3D software výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme zaměstnání v perspektivním oboru se zajímavým ohodnocením, benefity a dalším osobním růstem

Flexibilní pracovní doba

Vzdělávání v oboru a další profesní růst

PC se dvěma monitory

Firemní akce

Mladý pracovní kolektiv

Spolupráci na zajímavých projektech středních a větších rozsahů

Zaučení v oboru technického zařízení budov (vytápění, vodoinstalace, kanalizace plynoinstalace)

Pracovní místo v kanceláři v Brně

Možnost práce na homeoffice (dle domluvy)

Možnost firemního mobilního tarifu

Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností uchazeče

Detaily o pracovním místě:
Firma: BRES spol. s r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Projektant energetika - mzda až 50 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 37.000 – 50.000 Kč
Nabídka přidána: 2. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant energetika - mzda až 50 000 Kč ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě BRES spol. s r.o. ještě dnes.