Pomocné práce v kuchyni

Jáchymov

O nás

Pomocné práce v kuchyni v lázeňství

Hledáme spolehlivého a pilného umývače/ku nádobí, který/á nám pomůže udržovat čistotu a hygienu v našich kuchyních. Vaše práce bude klíčová pro plynulý provoz a spokojenost našich hostů, kteří si užívají výborné pokrmy a příjemnou atmosféru našich restaurací.

V našich Lázních Jáchymov se historie lázeňství setkává s moderní léčebnou péčí a radost z práce je u nás důležitá, jako radost z uzdravení našich pacientů.

V samém srdci Krušných hor se  specializujeme na neurologická onemocnění a onemocnění pohybového aparátu.

Staňte se součástí životního příběhu pacientů, kteří navštíví naše lázně a poznejte při své práci i blahodárné účinky radonové vody, kterou využíváme jako jediní v České republice!

Náplň práce:

Umývač/ka nádobí v našich lázních:

  • Umývá nádobí, příbory a kuchyňské pomůcky ručně nebo pomocí myčky nádobí.
  • Udržuje čistotu a pořádek v kuchyni a mycích prostorách.
  • Vykonávat pomocné práce jako např. čištění ovoce a zeleniny.
  • Spolupracuje s ostatními členy kuchyňského týmu.

Co od Vás očekáváme:

Očekáváme od Vás:

  • Schopnost pracovat ve směnném režimu včetně víkendů a svátků (dle rozpisu směn)
  • Dobrou fyzickou kondici a odolnost vůči opakujícím se úkolům.
  • Samostatnost, ale i práci v týmu.

Co Vám můžeme nabídnout:

Proč pracovat právě u nás?

  • Nabízíme práci ve stabilní a respektované společnosti.
  • Férové jednání vedení a nadřízených.
  • Zaměstnanecké benefity: stravování, rekreace, využití wellness zařízení, příspěvky na dětské tábory a mnoho dalších.
  • 25 dní dovolené

Detaily o pracovním místě:
Firma: Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Lokalita: Jáchymov
Pracovní pozice: Pomocné práce v kuchyni
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Jáchymov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pomocné práce v kuchyni ve městě Jáchymov? Pošlete svůj životopis firmě Léčebné lázně Jáchymov a. s. ještě dnes.