Podlahář/ka do Belgie

O nás

Pro našeho klienta, společnost v Belgii, hledáme vhodného uchazeče na pozici

Podlahář

    Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete Váš životopis.

    Náplň práce:

    • pomocné technické práce
    • práce s nářadím od šroubováku až po vrtání, řezání apod.
    • pokládka dřevěných podlah

      Co od Vás očekáváme:

      • manuální zručnost
      • technické schopnosti při práci s běžným nářadím
      • střední znalost AJ nebo NJ na dorozumění se s vedoucím
      • zkušenosti s podobnou prací

        Co Vám můžeme nabídnout:

        • od 14€ čistého na hodinu podle zkušeností až po 17€ čistého na hodinu podle zkušeností a délky praxe
        • zkušební dobu 14 dní
        • ubytování v bytě přímo u práce za cca 50 € na týden
        • výplaty jednou za 14 dnů
        • stabilní dlouhodobé zaměstnání (na několik roků)
        • práce na IČ
        • přečasy vítány (pracovní doba 10 hodin denně, možno pracovat i v sobotu)
        • měsíční výdělek odpovídá hrubé mzdě při HPP cca 75 000 Kč, čistá mzda pro IČ odpovídá součinu domluvené mzdy na hodinu a počtu odpracovaných hodin

        Detaily o pracovním místě:
        Firma: Human-Res s.r.o.
        Lokalita:
        Pracovní pozice: Podlahář/ka do Belgie
        Směnnost práce fulltime
        Nástup do práce od: IHNED
        Nabízená mzda: 75.000 – 80.000 Kč
        Nabídka přidána: 24. 5. 2024
        Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

        Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
        • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
          Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
          Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
        Zaujala Vás nabídka práce na pozici Podlahář/ka do Belgie ve městě ? Pošlete svůj životopis firmě Human-Res s.r.o. ještě dnes.