PLC PROGRAMÁTOR

Kraj Vysočina, Humpolec

POPIS POZICE:
Máte technické či IT vzdělání? Jste PLC programátor a chcete se v tomto oboru i nadále rozvíjet? Nebaví vás cestování?

Tato nabídka je přesně pro vás!

Vaše úkoly budou následující:
- programovat řídící systémy v závodě
- diagnostikovat technické poruchy
- plánovat nové projekty
- provádět letní a zimní revizní práce

BENEFITY:
- 25 dní dovolené
- bonusy
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- cafeteria 1 600 Kč/měsíc
- stravenky

POŽADAVKY:
- min. SŠ vzdělání
- znalost PLC programování (Siemens TIA portal a Step 7)
- znalosti hydrauliky a pneumatiky
- dobré budou obecné zkušenosti se sítěmi
- dobré komunikační dovednosti
- minimálně mírně pokročilá angličtina nebo němčina

Výhodou je znalost programování robotů.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Humpolec
Odvětví práce: Programátor
Pracovní pozice: PLC PROGRAMÁTOR
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Humpolec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PLC PROGRAMÁTOR ve městě Humpolec? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Humpolec - Programátor