Plánovač/ka výroby

Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

O nás

Společnost SCHOTT byla založena před více než 135 lety v Německu. Ve Valašském Meziříčí působíme již přes 25 let a zaměstnáváme více než 500 zaměstnanců. Nachází se zde 2 výrobní divize: Food Display a Lighting and Imaging. Divize Food Display vyrábí rámy a dveře do chladících boxů, které jsou určeny převážné do supermarketů. Divize Lighting and Imaging zpracovává skleněná optická vlákna pro účely přenosu světla v lékařských přístrojích pro endoskopii a stomatologii, dále např. pro osvětlení interiérů automobilů a letadel.

Pro společnost SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., divize Food Display (vývoj, konstrukce, montáž a výroba skleněných dveřních systémů pro chladící zařízení) hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • Potvrzování zákaznických objednávek, stanovení dodacích termínů výrobků na pozici plánovač/ka výroby
  • Tvorba výrobních plánů pro výrobu, stanovování termínů a priorit
  • Kontrola disponibility výrobního materiálu
  • Příprava dokumentů do výroby
  • Spolupráce s dalšími odděleními logistiky

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC (MS Access, SAP)
  • Obchodní dovednosti, komunikativnost, analytické myšlení, smysl pro týmovou práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Různorodá práce v perspektivní zahraniční firmě
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Další zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění, benefitový systém Cafeterie, firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, poukázky Flexi Pass, firemní akce, příspěvky na dětské tábory, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na elektro…)

Detaily o pracovním místě:
Firma: SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.
Lokalita: Valašské Meziříčí
Pracovní pozice: Plánovač/ka výroby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Valašské Meziříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Plánovač/ka výroby ve městě Valašské Meziříčí? Pošlete svůj životopis firmě SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o. ještě dnes.