OPERÁTOR ZÁSOBOVÁNÍ SVAŘOVNY S VZV, MZDA 35.000-40.000 KČ/M, UBYTOVÁNÍ

Hlavní město Praha, Dobříš

NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024, POHOVOR 30.4.2024 !!!

POPIS POZICE:

Pro jednu znejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme operátora zásobování svařovny se zkoušenostmi s VZV,kteří budou zásobovat svařovnu materiálem.

Pro všechny naše zaměstnance máme zcelaZDARMA zajištěné ubytování na pěkné ačisté ubytovně(pokoje dvoulůžkové), každý pokoj má vlastní koupelnu iWC.

Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také ZDARMA.

Směnný provoz: 3 směny

Lokalita: Dobříš

Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou manuální zručnosti, prohlídkou závodu adůkladným zaškolením.

!!! NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024 !!! POHOVOR 30.4.2024 OD 8:30 HOD.

PROFIL KANDIDÁTA:

- zkušenost s VZV (nemusí být oprávnění na VZV)

- spolehlivost a skvělá docházka

NABÍZÍME:

Průměrná měsíční mzda 35.000-40.000 Kč s jistotou pravidelného růstu

  • příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod
  • příplatek za noční směnu 20% z průměru
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • motivační bonusy
  • 25 dní dovolené na kalendářní rok
  • zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně ZDARMA
  • dotované závodní stravování nebo stravenky
  • svozy do zaměstnání ZDARMA
  • pitný režim v celém areálu
  • moderní, čisté a bezpečné prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Odvětví práce: Manuální práce
Řemeslné a kvalifikované technické práce
Výroba a vývoj
Pracovní pozice: OPERÁTOR ZÁSOBOVÁNÍ SVAŘOVNY S VZV, MZDA 35.000-40.000 KČ/M, UBYTOVÁNÍ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Dobříš - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR ZÁSOBOVÁNÍ SVAŘOVNY S VZV, MZDA 35.000-40.000 KČ/M, UBYTOVÁNÍ ve městě Dobříš? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Dobříš - Manuální práce