Operátor výroby v Mošnově s dopravou ZDARMA + 13. a 14. PLAT

Mošnov

O nás

Jsme nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu, která vyrábí plastové komponenty. Do výroby hledáme nové kolegy a kolegyně!

Hledáte stabilní zaměstnání?

Navíc s dopravou do práce zdarma?

Tak pojďte k nám!

Náplň práce:

  • práce v moderním prostředí na oddělení vstřikovny, lakovny a nebo montáže
  • budete se podílet na plynulém chodu výroby a kontrolovat kvalitu našich výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci a výbornou docházku
  • zkušenost s prací z výrobní firmy pro Vás bude výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • měsíční prémie (průměrně 10% ze základu)
  • bonus za docházku 2500 Kč každý měsíc
  • pololetní a roční bonusy (tzv. 13. a 14. plat)
  • dovolená nad rámec zákona (až 6 dní je možno získat v průběhu odpracovaných let)
  • stravenky ve výši 150 Kč / den na stravenkové kartě a navíc 2 kantýny s možností celodenního stravování
  • firemní dopravu zdarma z Ostravy, Bohumína, Karviné, Orlové, Havířova, Nového Jičína, Kopřivnice, Příbora, Studénky
  • příspěvek na penzijko
  • možnost bezúročné zaměstnanecké půjčky
  • poukázky při pracovních a osobních výročích
  • poukázky na nákup a slevy u našich partnerů
  • akce pro zaměstnance jako Coffee day, Zmrzlina zdarma atd.
  • čisté a příjemné pracovní prostředí a možnost kariérního postupu

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: PLAKOR CZECH s.r.o.
Lokalita: Mošnov
Pracovní pozice: Operátor výroby v Mošnově s dopravou ZDARMA + 13. a 14. PLAT
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Mošnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor výroby v Mošnově s dopravou ZDARMA + 13. a 14. PLAT ve městě Mošnov? Pošlete svůj životopis firmě PLAKOR CZECH s.r.o. ještě dnes.