***Operátor Výroby - Kabelář***

Kladno

O nás

NKT s.r.o.

Určitě budete znát KABLO Kladno, dnes mezinárodní dánskou společnost NKT, hrdého výrobce kabelů pro distribuci elektrické energie po celém světě. NKT celosvětově zaměstnává nad 3900 spokojených zaměstnanců. Přidejte se!

Hledáte stabilní práci s pravidelnou mzdou? Fajn kolektiv a dostat času pro sebe? Přidejte se k nám!

Náplň práce:

Jedná se o obsluhu linky pro výrobu kabelů. Máme připravený kvalitní plán zaškolení na pozici, vše se u nás naučíte.

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost a férový přístup
  • Ochotu učit se i nové věci
  • Uživatelskou znalost PC
  • Technické vyučení SOU nebo SŠ (obor strojní/elektro velkou výhodou)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Fajn kolektiv s profesionálním přístupem
  • 35 000 Kč nástupní mzdu s možností růstu dle dosažených znalostí (aktuální průměrná mzda na pozici 42 900 Kč)
  • Náborový bonus 30 000 Kč
  • Kvalitní zaškolení
  • Práci v nepřetržitém provozu, 12 hod. směny, krátký a dlouhý týden (za měsíc cca 15 dní volna)
  • 5 týdnů dovolené + rekondiční volno
  • Pololetní a roční bonusy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Dotované stravování ve vlastní kantýně nebo stravenky
  • Multisport kartu, volné vstupy do Aquaparku Kladno a Městského divadla Kladno a mnoho dalších ...

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: NKT s.r.o.
Lokalita: Kladno
Pracovní pozice: ***Operátor Výroby - Kabelář***
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 36.000 – 40.000 Kč
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ***Operátor Výroby - Kabelář*** ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě NKT s.r.o. ještě dnes.