Operátor/ka výroby

Slovensko

O nás

Amikov job, s.r.o.

Náplň práce:

- práce v automobilové výrobě, laminování kožených dílů

- kompletace dílů (automobilových dveří)

- práce pro mezinárodní společnost, která má zajímavý systém benefitů

- 3 směnný provoz 7,5 hod/směnu

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Samostatnost
  • Práce vhodná i pro absolventy
  • Práce na 3 směny

Co Vám můžeme nabídnout:

- Výhodné platové podmínky základní mzda  903.50  EUR + příplatky,výkonnostní prémie + 20% docházkový bonus, reálné výdělky kolem 850-950 euro v čistém

- Možnost ubytování 3 EUR/noc. Závodní stravování v nové jídelně

- Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- místo výkonu práce Lozorno okr. Malacky, SR

- autobusová doprava firemní autobusem zajištěna
- nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov job, s.r.o.
Lokalita: Práce na Slovensku
Pracovní pozice: Operátor/ka výroby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 1.000 – 1.200 €
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby ve městě ? Pošlete svůj životopis firmě Amikov job, s.r.o. ještě dnes.