Obsluha vrtné soupravy (m/ž) až 40 000 Kč

Olomouc

O nás

Nabízíme komplexní služby v oblasti vrtných prací po celé ČR.

Specializujeme se na vrty pro tepelná čerpadla.

Samozřejmostí je i dodání podkladů pro vyřízení stavebního povolení, či samotné vyřízení stavebního povolení na základě plné moci zákazníka.

Náplň práce:

  • prácuje se na různých vrtech po celé ČR – místo práce se domluví na pohovoru
  • provádět práce spojené s manipulací s vrtným nářadím na pracovní plošině při vrtání, tažení a zapouštění nářadí
  • obsluhovat a udržovat technologické zařízení vrtné soupravy
  • řídit se pokyny vedoucího směny
  • udržovat pořádek a čistotu na pracovišti a v jeho okolí
  • práce ve dvousměnném provozu, práce v turnusech

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání technického směru
  • schopnost práce v náročném provozu a prostředí
  • disciplína, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • ochota cestovat a učit se novým věcem
  • čistý trestní rejtřík
  • řidičský průkaz skupuny B (C výhodou)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • netradiční, zajímavá a perspektivní práce v mezinárodním prostředí
  • možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • zázemí a stabilita silné skupiny společností
  • prácovní doba: týden volno, týden práce (sudý/lichý)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: ALFA VRTY s.r.o.
Lokalita: Olomouc
Pracovní pozice: Obsluha vrtné soupravy (m/ž) až 40 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30.000 – 39.999 Kč
Nabídka přidána: 19. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha vrtné soupravy (m/ž) až 40 000 Kč ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě ALFA VRTY s.r.o. ještě dnes.