Obsluha CNC soustruhu/frézy - mzda od 40.000 Kč (m/ž)

Brno-město

Požadavky: Do společnosti sídlící v Horních Heršpicích hledáme kolegy na pozici Obsluha CNC frézy/soustruhu.

Společnost se zaměřuje na zakázkovou (kusovou/malosériovou) strojírenskou výrobu kompletních strojů, strojních zařízení a samostatných mechanických dílů různého užití.

Jedná se o práci na HPP s nástupem přímo do kmene společnosti.

pracovní doba:

2 směnný provoz, PO-PÁ

náplň práce:

operátor CNC fréza:

* obsluha CNC frézky v kusové a malosériové výrobě bez programování

* obrábění dle technické dokumentace s následnou kontrolou obrobku

Operátor CNC soustruh:

* obsluha CNC soustruhu včetně programování

co vám nabídneme

* smlouvu na dobu neurčitou

* nástupní plat dle odbornosti a praxe

* příspěvek na dopravu

* bonusy, proplacené přesčasy

* navýšení mzdy dle kvality vykonané práce

* příjemné pracovní prostředí

* klimatizovaný provoz

* pitný režim na pracovišti, kávový automat

* výhodný mobilní tarif

* zázemí rodinné firmy

* pracovní oděv

* dotované stravování

* speciální prémie (doporučení nového kolegy, zlepšovací návrhy, apod.)

* a mnoho dalšího

co od vás očekáváme

* SOU se strojírenským zaměřením

* praxe v kusové/maloseriové výrobě

* zkušenosti s programy Fanuc, Heidenhain či MORI SEIKI výhodou

* znalost upínání na soustruhu či fréze

* základní přehled v soustružnických či frézovacích nástrojích

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Brno-město
Pracovní pozice: Obsluha CNC soustruhu/frézy - mzda od 40.000 Kč (m/ž)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno-město - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha CNC soustruhu/frézy - mzda od 40.000 Kč (m/ž) ve městě Brno-město? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.